Joanna Wojciechowska z Oborzan przeszła do kolejnego etapu The Voice Kids

Data publikacji: 04 mar 2024

14-letnia Joanna, mieszkanka Oborzan, zaśpiewała w sobotnim odcinku talent show „The Voice Kids Poland”. W przesłuchaniach w ciemno zaśpiewała piosenkę „Och, życie kocham cię nad życie ” Edyty Geppert. Swoim wykonaniem odwróciła wszystkie jurorskie fotele.

Dębnianka przyjechała na przesłuchanie z całą rodziną – mamą, tatą, bratem oraz swoim przyjaciółmi z Oratorium im. św. Jana Bosko w Dębnie.  Opowiedziała o swoim wolontariacie przy parafii pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Dębnie i zaśpiewała fenomenalnie, trudną piosenkę Edyty Geppert. Swoim występem zachwyciła wszystkich jurorów, a ostatecznie zdecydowała się dołączyć do drużyny prowadzonej przez Cleo.

Joanna Wojciechowska uśmiechnięta. grafika napis drużyna Cleo

Wielkie wsparcie i gratulacje popłynęły w stronę mieszkanki Oborzan, a w mediach społecznościowych nie brakuje pozytywnych komentarzy. 

Joanna jest uczennicą ósmej klasy Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębnie. Śpiewa od lat, odnosząc ogólnopolskie sukcesy, w grudniu otrzymała nagrodę Burmistrza Dębna za osiągnięcia artystyczne. Ponadto gra w piłkę ręczną i pracuje jako wolontariusz, opiekując się dziećmi w Oratorium i. św. Jana Bosko w Dębnie.

Czekamy na kolejny odcinek, w którym Joanna zmierzy się z innym uczestnikiem swojej drużyny. Oby wyśpiewana piosenka na przesłuchaniach w ciemno przyniosła taki sukces jak Edycie Geppert w 1986 w Opolu.

Gratulujemy Joannie oraz rodzicom  i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy. Jesteśmy dumni.   

Emilia Jenda

Fot. źródło: https://www.facebook.com/thevoicekidstvp