Centrum Wspierania Biznesu

  • Daszyńskiego 20, 74-400 Dębno
  • Telefon: 957603405
  • Fax: 957603405
  • e-mail: cwb@debno.pl

Godziny otwarcia CWB:
Pon. 7.00 – 16.00
Wt. - Śr. 7.00 - 15.00
Pt. 7.00 - 14.00

Swoją działalność prowadzi od października 2004 roku. Głównym celem działania CWB jest wspieranie i rozwój przedsiębiorczości na terenie gminy.

Większość usług świadczonych przez Centrum jest opracowywana pod kątem potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw. Niemniej jednak oferta CWB skierowana jest także do tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z biznesem. Centrum realizuje także cele drugorzędne związane z aktywizacją zawodową różnych grup społecznych i rozwojem nowoczesnych kadr dla lokalnych firm.

Konsultanci CWB służą profesjonalną bezpłatną pomocą każdemu przedsiębiorcy i każdej osobie rozpoczynającej działalność gospodarczą, zarówno w rozwiązywaniu problemów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, jak również w zakresie innych usług, jak np. dostępnych instrumentów wsparcia dla firm.

Centrum Wspierania Biznesu stale dopasowuje ofertę świadczonych usług do zmieniających się potrzeb przedsiębiorców. Na podstawie informacji otrzymywanych od naszych klientów uruchamiamy nowe usługi, poszerzamy zakres usług już świadczonych, tworzymy pakiety tematyczne szkoleń.