Stowarzyszenie Pactum realizuje projekt "Warsztaty przedsiębiorczości dla dzieci i młodzieży"

Data publikacji: 12 cze 2023

Stowarzyszenie Pactum realizuje projekt "Warsztaty przedsiębiorczości dla dzieci i młodzieży", który jest oparty na koncepcji tworzenia firmy przez uczestników zajęć.

W trakcie trwania projektu dzieci podejmą szereg działań by stworzyć koncepcję swojej firmy. Zajęcia mają na celu zainspirowanie uczestników, poprzez kontakt z osobami, które założyły własne firmy.

Na te zajęcia zostaną zaproszeni goście – właściciele biznesów z Dębna, stworzonych w oparciu o ich zainteresowania, którzy podzielą się z młodzieżą swoimi historiami budowania i rozwijania firm. Tematy zajęć będą dotyczyć m.in. pozyskiwania inspiracji, budowania strategii, promocji, dystrybucji, targów biznesowych i innych. W ramach projektu przeprowadzimy łącznie 5 spotkań dla dzieci i młodzieży w wieku 10 - 16 lat w dniach od 3 do 7 lipca 2023 roku w godzinach od 15 do 16. Każde spotkanie będzie trwać 60 minut. Uczestnicy otrzymają materiały edukacyjne do zajęć (zestawienie definicji, podstaw przedsiębiorczości i prowadzenia własnej firmy).

W związku z tym, serdecznie zapraszamy chętne dzieci oraz młodzież z terenu gminy Dębnie w wieku od 10 do 16 lat do wzięcia udziału w projekcie.

Termin dokonywania zgłoszeń: do dnia 26 czerwca 2023 roku.

Sposób dokonywania zgłoszeń: mailowo na adres: biuro@stowarzyszeniepactum.pl

Liczymy, że projekt będzie inicjował temat przedsiębiorczości w szkołach.

Projekt jest sfinansowany z Programu Społecznik 2022-2024. Program Społecznik.

Program zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Powiększ plakat. pełna treść w informacji

#PomorzeZachodnie #ProgramSpołecznik #społecznik #KARR
#StowarzyszeniePactum
www.spolecznik.karrsa.eu
www.wzp.pl