Ruszył nabór w programie „Moje Miejsce na Ziemi”; do zdobycia granty do 25 tys. zł

Rozpoczął się nabór wniosków w programie „Moje Miejsce na Ziemi”. O wsparcie mogą ubiegać się m.in. jednostki samorządu terytorialnego, szkoły, koła gospodyń wiejskich oraz ochotnicze straże pożarne. Do zdobycia granty w wysokości od 10 do 25 tys. zł.

Fundacja Orlen ogłosiła nabór w szóstej edycji programu „Moje Miejsce na Ziemi”, w której pula środków przeznaczonych na dofinansowanie to 3 mln zł. Wnioskodawcy mogą ubiegać się o wsparcie projektów związanych m.in. z ekologią, bezpieczeństwem, kulturą, upowszechnianiem sportu i rekreacji, czy ochroną zwierząt. Do zdobycia granty w wysokości 10, 15, 20 lub 25 zł.

Wnioski mogą składać stowarzyszenia, fundacje, koła gospodyń wiejskich, jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych, szkoły oraz inne organizacje. Mogą wnioskować o grant na projekty związane z ekologią, sportem, bezpieczeństwem, kulturą czy ochroną zwierząt.

Na wnioski w programie czekamy do 31 lipca. Należy je składać za pośrednictwem formularza on-line na stronie https://darowiznyfundacja.orlen.pl/#/login

Szczegóły na stronie Fundacji https://fundacja.orlen.pl