Jubileusze pożycia małżeńskiego

Data publikacji: 14 cze 2024

W dniu 08 czerwca 2024 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Dębnie, mieszkańcy gminy Dębno: Państwo Danuta i Kazimierz Blicharzowie oraz Maria i Wacław Burcanowie obchodzili 60-lecie pożycia małżeńskiego – DIAMENTOWE GODY, a Państwo Renata i Ryszard Dzwonkowscy, Danuta i Bogdan Buczyńscy oraz Irena i Kazimierz Obielakowie obchodzili 55-lecie pożycia małżeńskiego – SZMARAGDOWE GODY.

Powiększ zdjęcie. Jubilaci z przodu siedzą na krzesełkach, za nimi stoją cżłonkowie rodziny, burmistrz Powiększ zdjęcie. Jubilaci siedzą na krzesełkach, za nimi stoją członkowie rodziny, burmistrz

Jubilaci medalami „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zostali udekorowani, obchodząc 50-lecie pożycia małżeńskiego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Dębnie. Odpowiednio: państwo Blicharzowie – 12.04.2014 r., państwo Burcanowie - 13.12.2014 r., państwo Dzwonkowscy oraz Obielakowie - 23.11.2019 r., natomiast państwo Buczyńscy – 29.08.2020 r.

Jubilaci  wypowiadając „sakramentalne tak” z ufnością ślubowali sobie dzielić razem dobre i złe chwile.

Przykład wierności danemu słowu jest powodem do dumy i radości dla najbliższych i przyjaciół, a dla wielu dowodem na to, że warto do tego ideału dążyć.

Z okazji rocznicy ślubu burmistrz życzył Jubilatom dalszych pięknych, szczęśliwych lat wspólnego pożycia, zdrowia i rodzinnego szczęścia.

Szanowni Jubilaci świętowali w gronie rodziny i bliskich sobie osób. Z tej okazji otrzymali wiele serdecznych życzeń.

Uroczystość upłynęła w miłej i serdecznej atmosferze.

Serdecznie gratulujemy Szanownym Jubilatom tak wspaniałego Jubileuszu.                

Wszystkie pary małżeńskie chcące obchodzić jubileusz pożycia małżeńskiego (55-lecie i więcej) prosimy o zgłaszanie się do Urzędu Stanu Cywilnego w Dębnie.

Kierownik USC
Maria Zając