Uczestnicy WTZ Dębno nagrodzeni w konkursie wojewódzkim

13 listopada wzięliśmy udział w Gali Wojewódzkiej XXI Edycji Konkursu Sztuka Osób Niepełnosprawnych pt. "Życie jest podróżą". Jest to największy przegląd twórczości artystycznej osób z niepełnosprawnościami w Polsce organizowanym przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Motywem przewodnim konkursu było hasło "Życie jest podróżą".

Spośród 103 przesłanych prac, Wojewódzka Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów i nagrodziła 15 prac w 5 kategoriach i przyznała 6 wyróżnień.

Warsztat Terapii Zajęciowej w Dębnie zajął II miejsce w kategorii tkanina i aplikacja. Praca została wykonana przez uczestników Elżbietę Dubrawską oraz Andrzeja Maciejewicza, terapeuta prowadzący Małgorzata Pisula.

Starsza kobieta w rękach trzyma dyplom. W tle budynek, flaga Polski na maszcie, niebieskie niebo Wyróżniony Andrzej Maciejewicz, usmiechnięty trzyma w rękach dyplom. W tle budynek.

Prca wykonana przez uczestników WTZ Dębno

W trakcie wydarzenia miały miejsce wystąpienia, które dotyczyły zdrowia psychicznego oraz przezwyciężania kryzysu psychicznego, które zostały wygłoszone w ramach konferencji zatytułowanej "Sztuka, jako jedna z dróg przezwyciężania kryzysu psychicznego".

Nie można nie wspomnieć o artystach, którzy zadbali o część muzyczną dostarczając nam dodatkowych emocji. To były piękne i wzruszające chwile.

Zwycięzcom gratulujemy

WTZ Dębno