Powstaje kalendarz wydarzeń województwa. Zgłoś swoją imprezę

Wszystkie wydarzenia na terenie Euroregionu Pomerania w jednym miejscu? Takie możliwości da strona internetowa wydarzenia.wzp.pl, która pozwoli przeglądać atrakcje zaplanowane we wszystkich częściach regionu. Aktywny jest już formularz, dzięki któremu można zgłaszać pierwsze imprezy. W pełni z funkcjonalności strony będzie można korzystać od kolejnego czwartku, 16 maja, a w ciągu kilku tygodni strona zacznie działać także w wersji niemieckojęzycznej.

Pierwszy etap – uruchomienie formularza zgłoszeń – jest skierowany do organizatorów eventów czyli np. jednostek samorządu terytorialnego, domów kultury, klubów osiedlowych, stowarzyszeń, ale także grup nieformalnych. Każdy może dodać wydarzenie, które zostanie zweryfikowane pod względem zgodności z regulaminem (brak fałszywych danych, obraźliwych itp.) i po akceptacji zostanie dodane do Kalendarza wydarzeń.

W Kalendarzu mogą zostać ujęte różne formy przedsięwzięć, w szczególności takie jak festyny, dożynki, rajdy, wyścigi, turnieje, targi, festiwale, koncerty, konferencje, seminaria, koncerty, przedstawienia, warsztaty, konkursy, przeglądy, wystawy, akcje charytatywne, inicjatywy społeczne i inne. Tematyka wydarzeń powinna mieścić się z następujących kategoriach: wydarzenia plenerowe, turystyka, sport, biznes, edukacja, kultura, muzyka, teatr, film, dla dzieci oraz inne.

Umieszczanie wydarzeń w Kalendarzu odbywa się za pomocą formularza zgłoszeń dostępnego na stronie wydarzenia.wzp.pl w zakładce „+ Dodaj”. Umieszczać wydarzenia w kalendarzu mogą wszyscy organizatorzy wydarzeń (posiadający formę prawną oraz grupy lub osoby nieformalne). Aby umieścić wydarzenie w kalendarzu wystarczy wejść na stronę internetową wydarzenia.wzp.pl, kliknąć zakładkę „+ Dodaj”, wypełnić pola obowiązkowe (m.in. nazwa wydarzenia, kategoria, nazwa organizatora, opis wydarzenia, lokalizacja, dane osoby wpisującej wydarzenie i dodać grafikę.

Po pozytywnej weryfikacji Administrator opublikuje wydarzenie na stronie wydarzenia.wzp.pl

Kalendarz powstał w ramach projektu finansowanego z Programu Interreg VI A Mecklenburg-Vorpommern/Brandenburg/Polska 2021-2027.

Powiększ grafikę.