Laureaci konkursów przedmiotowych odebrali wyróżnienia w Szczecinie

Data publikacji: 18 cze 2024

12 czerwca 2024 r. w Szczecinie odbyła się uroczystość, na którą zostali zaproszeni wszyscy laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2023/2024 przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszych szkół.

Szkołę Podstawową nr 3 w Dębnie reprezentował laureat Konkursu Biologicznego- Jan Popławski z kl. VIII c, który z rąk Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Pawła Palczyńskiego odebrał medal i dyplom laureata. W imieniu pozostałych uczniów: Antoniny Baszczuk z kl. VIII c- laureatki Konkursu Chemicznego, Michała Domagalskiego z kl. VII a - laureata Konkursu Geograficznego i Kacpra Prokopa z kl. VIII c- laureata Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie, medale i dyplomy odebrała pani dyrektor Małgorzata Matkowska. Uczniowie ci nie mogli uczestniczyć w uroczystości, gdyż przebywają na wycieczce na zakończenie szkoły podstawowej. Ponadto wszyscy laureaci podczas apelu kończącego rok szkolny, otrzymają jeszcze zaświadczenia o uzyskaniu tytułu laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego, które zostały wysłane do szkół.

Ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębnie dyplom i medal odebrał uczeń 7 klasy – Paweł Kunisz. Jest on laureatem konkursu przedmiotowego z geografii.

Laureat z rodzicami, kurator, pani dyrektor Od lewej kurator oświaty, Paweł Kunisz trzyma

SP3 Dębno
SP2 Dębno