Dziewczęta z Dębna najlepsze w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej

W dniach 5-6 luty odbyło się współzawodnictwo sportowe w piłce ręcznej dziewcząt. Zarówno w Igrzyskach Dzieci, jak i Igrzyskach Młodzieży najlepsze okazały się uczennice dębnowskich szkół.

5 lutego na hali Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Myśliborskiego w Piłce Ręcznej dziewcząt- Igrzyska Dzieci. Rywalizowały trzy dębnowskie szkoły. Najlepsze okazały się uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębnie.  

Drużyna w składzie: Piotrowska Pola, Wawruszczak Kinga, Sutryk Zuzanna, Lewandowska Julia, Kwiatkowska Gabriela, Izak Magdalena, Kasprowiak Otylia, Świetlicka Julia, Brodacka Alicja, Lesiuk Justyna oraz Palczak Oliwia awansowała do rozgrywek na szczeblu regionalnym. Opiekun: Monika Głowacka.

6 lutego rywalizowały dziewczęta z roczników 2010-2009 w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Tym razem spośród trzech dębnowskich drużyn zwyciężyły uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębnie. Tym samym awansowały i będą reprezentować powiat myśliborski na rozgrywkach regionalnych.

Skład drużyny: Martyna Opara, Nina Myszczyszyn, Aleksandra Szeląg, Joanna Wojciechowska, Marianka Rudzińska, Julia Jacura, Kinga Kanturska, Maja Kunisz, Aleksandra Grabowska, Maja Cichoń, Olivia Kujawa - Sergeant, Laura Peroń. Opiekun drużyny: Małgorzata Łoszczuk

Drużyna dziewcząt stoi w świetle bramki. Ubrane w zielone koszulki i czarne spodenki Dziewczęta z SP 3 stoją i kucają w świetle bramki, Ubrane w ciemne koszulki i spodenki czarne.