Drużyny z SP3 Dębno najlepsze w powiecie w unihokeju

Data publikacji: 21 lut 2024

20.02.2024 r. na hali OSiR w Dębnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Trzy zespoły wzięły udział w rozgrywkach dziewcząt. O zwycięstwie drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 3 zadecydowały rzuty karne, z zawodniczkami ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębnie.

Skład drużyny: Martyna Opara, Nina Myszczyszyn, Aleksandra Szeląg, Joanna Wojciechowska, Marianka Rudzińska, Kinga Kanturska, Maja Kunisz, Maja Cichoń, Olivia Kujawa - Sergeant, Laura Peroń, Hanna Łukasiewicz. Opiekun drużyny: Małgorzata Łoszczuk.

Grupa dziewcząt w dwóch rzędach. z przodu kucają, z tyłu stoją, w tle mała bramka. Ubrane w ciemne granatowe koszulki, bramkarka w żółtej koszulce.

W rywalizacji chłopców zmierzyło się pięć zespołów z gminy Dębno. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębnie wygrali wszystkie mecze i zajęli I miejsce. Skład drużyny: Mikołaj Dębicki, Wiktor Podwójny, Wiktor Bójko, Wojciech Kuchar, Nikodem Nieciąg, Oleksandr Shchepitsyn, Aleksander Żołubak, Oliwier Jakiełek, Jakub Pluciński, Bartosz Szewczyk. Opiekun drużyny: Łukasz Grzelaczyk.

Drużyna chłopców stoją w czerwonych koszulkach i czarnych spodenkach. Od lewej bramkarz w żółtej koszulce. Od prawej opiekun w niebieskiej bluzie

Obie drużyny będą reprezentować powiat myśliborski w rozgrywkach regionalnych.

Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Wydział Planowania i Rozwoju