Dębnowskie szkoły wysoko w rankingu współzawodnictwa sportowego

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie podsumował współzawodnictwo sportowe szkół w roku szkolnym 2022/2023. Szkoły podstawowe z Dębna zajęły wysokie miejsca na tle województwa zachodniopomorskiego.

W Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci Szkolnych rywalizowało 277 szkół z całego województwa  zachodniopomorskiego. 12 miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębnie, zdobywając 131 punktów. Dało to pierwsze miejsce w powiecie myśliborskim. 46 miejsce z 73 punktami przypadło Szkole Podstawowej nr 1 w Dębnie, a 52 Szkole Podstawowej nr 2 w Dębnie (70 pkt.). Kolejne - 106 miejsce SP Sarbinowo i 231 SP Cychry.

Zestawienie tabelka szkół w rankingu Igrzyska Dzieci. W kółeczku czerownym zaznaczona SP 3 Dębno. Pełne zestawieni dostepne na stronie https://wszsszczecin.pl/

W Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej najlepsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 w Dębnie, która uplasowała się na 8 miejscu (185 pkt.), co dało również pierwsze miejsce w powiecie myśliborskim. 35 miejsce z 88 punktami zajęła Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębnie. W rankingu na 106 miejscu znalazła się Szkoła Podstawowa nr 2 w Dębnie i Szkoła Podstawowa w Cychrach na 161 pozycji. W sumie rywalizowało 272 szkół.

Tabelka z zestawieniem szkół w rankingu. W czerwonym kółeczku zaznaczona SP 1 Dębno. pełne zestawienie dostępne na stronie https://wszsszczecin.pl/

Gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia we współzawodnictwie sportowym w nowym roku szkolnym.

Pełne zestawienie znajduje się na stronie https://wszsszczecin.pl/

Wydział Planowania i Rozwoju