3 miejsce w finale wojewódzkim piłkarek z SP 1 Dębno

Data publikacji: 17 cze 2024

Dnia 12.06 na boisku w Dębnie przy ul. Daszyńskiego odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt. Nasze zawodniczki zajęły zaszczytne 3 miejsce.

Mecze były emocjonujące i pełne zaciętej rywalizacji. Jesteśmy dumni, że nasza drużyna znalazła się w gronie trzech najlepszych w województwie. To ogromny sukces, gratulacje dziewczyny!

W skład drużyny weszły: Laura Biała (C), Milena Olechnowicz, Sasza Makrushyna, Oliwia Wojtaluk, Anna Rykowska, Oliwia Iwańska, Hanna Jacura, Pola Gil, Maja Władyka.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wspierali naszą drużynę - w szczególności burmistrzowi Dębna, kierownikowi Wydziału Oświaty i Sportu, Radzie Rodziców, rodzicom oraz wiernym kibicom naszej szkoły, którzy dodawali nam otuchy na każdym kroku. Wasze wsparcie było nieocenione i przyczyniło się do tego wspaniałego wyniku.

Dzięki temu osiągnięciu, nasze zawodniczki pokazały, że ciężka praca, determinacja i zespołowy duch przynoszą efekty. Trzymajmy kciuki za ich dalsze sukcesy i kolejne emocjonujące mecze! Jesteśmy z Was dumni!

Uczennice z opiekunem stoją w świetle bramki, na boisku ze sztuczną trawą

Opiekun: Michał Rzepiński