11 i 12 maja utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 23 w Dębnie

W najbliższy weekend kierowców czekają utrudnienia w ruchu. W sobotę organizowane będą biegi dla dzieci, natomiast w niedzielę odbędzie się 50. AMPANEL MARATON DĘBNO.

11 maja (sobota) należy spodziewać się utrudnień w ruchu na drodze krajowej nr 23, na odcinku ulicy Mickiewicza od skrzyżowania z ulicą Daszyńskiego i Armii Krajowej do skrzyżowania z ulicą Piasta. W tym dniu w godz. 13.00 - 15.00 odbędą się 41. Biegi Uliczne im. Henryka Witkowskiego. Zalecamy objazd ulicami: Grunwaldzką, Słowackiego i Wojska Polskiego.  

12 maja (niedziela) odbędzie się 50. AMPANEL Maraton Dębno, którego trasa przebiegać będzie przez Dębno ulicami: Słowackiego, Baczewskiego, Gorzowską, Sportową, Myśliborską, Mickiewicza, Armii Krajowej, Kostrzyńską, Armii Krajowej, Wolności oraz na trasie Dargomyśl, Cychry.
W  związku z tym w godz. 09.00 - 16.00  wyżej wymienione ulice będą wyłączone z ruchu kołowego. Ze względu na specyfikę trasy ruch na ulicach: Jana Pawła II, Kościuszki i Piłsudskiego również będzie niemożliwy.

Przejazd pozostałymi ulicami będzie utrudniony z uwagi na zorganizowane objazdy. 

Mapa z objazdami