Drodzy Ósmoklasiści! Przed Wami ważne wyzwanie – egzamin ósmoklasisty, który podsumowuje dotychczasową naukę i otwiera drogę do kolejnych etapów edukacji.
Życzymy Wam, abyście przystąpili do niego z odwagą, spokojem i wiarą w swoje umiejętności.
Niech posiadana wiedza, którą zdobywaliście przez lata, pozwoli uzyskać satysfakcjonujące wyniki.
Niech ten egzamin będzie dla Was początkiem nowych możliwości oraz krokiem w stronę wymarzonych szkół i przyszłych sukcesów.
Powodzenia!
Wojciech Czepułkowski
Burmistrz Dębna
Jacek Mazurowski
Przewodniczący Rady Miejskiej
