Powodzenia Ósmoklasiści!

Data publikacji: 11 maj 2026

Drodzy Ósmoklasiści! Przed Wami ważne wyzwanie – egzamin ósmoklasisty, który podsumowuje dotychczasową naukę i otwiera drogę do kolejnych etapów edukacji.

Życzymy Wam, abyście przystąpili do niego z odwagą, spokojem i wiarą w swoje umiejętności.

Niech posiadana wiedza, którą zdobywaliście przez lata, pozwoli uzyskać satysfakcjonujące wyniki.

Niech ten egzamin będzie dla Was początkiem nowych możliwości oraz krokiem w stronę wymarzonych szkół i przyszłych sukcesów.

Powodzenia!

Wojciech Czepułkowski
Burmistrz Dębna

Jacek Mazurowski
Przewodniczący Rady Miejskiej