W związku z przejściem na emeryturę Pani Krystyny Stankiewicz, wieloletniej kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębnie, z dniem 26 maja 2026 roku stanowisko to objęła Pani Magdalena Skrobisz.
Pani Magdalena Skrobisz jest związana z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dębnie od 18 lat. Posiada wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania ze specjalizacją w finansach i rachunkowości oraz organizacji pomocy społecznej. Posiadana wiedza teoretyczna w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem praktycznym w realizacji zadań pomocowych gwarantuje ciągłość działań Ośrodka oraz profesjonalne podejście do spraw mieszkańców. W swojej pracy zawodowej Pani Magdalena Skrobisz kieruje się odpowiedzialnością oraz empatią.
Gratulujemy objęcia nowego stanowiska i życzymy powodzenia w realizacji zadań na rzecz społeczności naszej gminy.
