Konkurs plastyczny dla dzieci

CZG-12 zaprasza dzieci w wieku 6-8 lat do udziału w konkursie plastycznym pt. „Odpady segreguję! A jak, to wam narysuję!”.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci zamieszkałych na terenie gmin członkowskich Celowego Związku Gmin CZG-12 tj.: Bledzew, Cybinka, Dębno, Górzyca, Kostrzyn nad Odrą, Krzeszyce, Lubniewice, Łagów, Międzyrzecz, Ośno Lubuskie, Rzepin, Słońsk, Sulęcin, Świebodzin, Torzym, Trzciel, Witnica.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej w formacie kartki A4 w temacie bardzo prostym, lecz ciągle wymagającym utrwalenia – zasad prawidłowej selektywnej zbiórki odpadów komunalnych i odpadów problemowych.

Praca może dotyczyć różnych aspektów segregacji odpadów, najważniejsze aby była:

  • kolorowa
  • estetycznie wykonana
  • obejmowała kilka asortymentów odpadów
  • uczyła zasad segregacji jak m.in. zgnieć, opróżnij czy oddziel

Szczegóły opisane zostały w regulaminie konkursu, dostępny na stronie www.czg12.pl

Pracę należy dostarczyć do dnia 20 stycznia br. do biura Celowego Związku Gmin CZG-12 w Długoszynie (Długoszyn 80, 69-200 Sulęcin) do godz. 15.00 wraz z wypełnionym Formularzem i oświadczeniem RODO - dostępne na stronie www.czg12.pl

Nagrody:

  • nagrodami w Konkursie jest 5 (słownie: pięć) zestawów kreatywnych klocków, każdy o wartości około 100 zł netto i zestaw upominków firmowych CZG-12.

Nagrody zostaną dostarczone laureatom na koszt Celowego Związku Gmin CZG-12, na adres wskazany przez Zwycięzców, na terenie Polski, w ciągu 10 dni roboczych od przesłania danych przez Zwycięzców.

Koordynator konkursu ze strony Organizatora: Katarzyna Radej, edukacja@czg12.pl, T: 95 755 93 71, M: 693 371 974.

CZG12