Głosuj na nasz projekt w konkursie „Inwestycja z perspektywą”

Zgłoszona przez Gminę Dębno inwestycja zakwalifikowała się do konkursu „Inwestycja z perspektywą” 2023 na stronie Serwisu Samorządowego PAP. Do plebiscytu zgłosiliśmy Powstanie Domu Dziennego Pobytu i Środowiskowego Domu Samopomocy w Dębnie. Naszym zdaniem to przedsięwzięcie wypełnia lukę w obszarze opieki nad osobami dorosłymi z niepełnosprawnością oraz seniorów.

Zachęcamy Państwa do głosowania na inwestycję zrealizowaną przez Gminę Dębno: https://samorzad.pap.pl/konkurs-inwestycja-z-perspektywa

Głosowanie internetowe na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z UE będzie trwało do 10 lutego (piątek) do godz. 16.00.

Zgodnie z zapisami regulaminu konkurs wygrają samorządy, na których opis projektu zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców według stanu na 1 stycznia 2022 roku podanej przez Główny Urząd Statystyczny.

Laureaci, tj. trzy jednostki samorządu terytorialnego, których opisy projektów otrzymały największą ilością głosów w porównaniu do liczby mieszkańców, nagrodzeni zostaną statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a Polska Agencja Prasowa przygotuje na temat nagrodzonych inwestycji wideoreportaże, które opublikuje w swoich serwisach.

Wydział Planowania i Rozwoju