Harmonogram odbioru odpadów z nieruchomości zamieszkałych z terenu miasta Dębno w 2019 roku
2019 Miesiąc I II III IV V VI
Nazwa ulicy Rodzaj odpadu Dzień Miesiąca
Alternatywy, Baczewskiego, B. Śmiałego, Chabrowa, Górna, Hołdownicza, Juranda, Kaliny, K. Wielkiego, Krzywoustego, Lawendowa, Łokietka, Makowa, Mieszka I, Nizinna, Odnowiciela K., Parkowa, Pługowa, Północna, Rolnicza, Słowackiego, Sobieskiego Jana III, Wiejska, Wspólna, Wolności zmieszane 14,28 11,25 11,25 8,23* 6,20 3,17
segregowane 17 14 14 11 9,23 6,21*
Bioodpady 11 8 8 5 10,17,24,31 7,14,21,28
Gabryty 29     29    
Czereśniowa, Dargomyska, Głowackiego, Harcerska,  Jaśminowa, Konopnickiej, Kostrzyńska, Kościuszki, Kwiatowa, Leśna (do torów), Łąkowa, Mała, Matejki, M. B. Fatimskiej, Morelowa, Ofiar Katynia, Orla, Owocowa, Piaseczna, Pułaskiego, Różana, Rzemieślnicza, Siewna, Słoneczna, Spokojna, Szara, Włościańska, Woj. Polskiego (od ul. Zachodniej), Prusiec zmieszane 2*,15,29 12,26 12,26 9,23 7,21 4,18
segregowane 16 13 13 10 8,22 5,19
bioodpady 10 7 7 4 9,16,23,30 6,13,19*,27
Gabaryty 29     29    
Boczna, Cegielniana, Chrobrego, Demokracji, Droga Zielona, Dzicze, Gorzowska, Grzybowa, Jesienna, Kolejowa, Letnia, Leśna (od torów), Poprzeczna, Racławicka, Setna, Sportowa, Tartaczna, Usługowa, Willowa, Wiosenna, Wyszyńskiego, Zakręt, Zalesie, Zimowa zmieszane 2,16,30 13,27 13,27 10,24 8,22 5,19
segregowane 17 14 14 11 9,23 6,21*
bioodpady 11 8 8 5 10,17,24,31 7,14,21,28
Gabryty 29     29    
Armii Krajowej, Boh. Września, Bursztynowa, Chojeńska, Daszyńskiego, Diamentowa, Jana Pawła II, Jagiełły, Jeziorna, Krótka, Królowej Jadwigi,, Mireckiego, Miodowa, Moniuszki, Perłowa, Piasta, I Armii, Pl. Konstytucji, Pl. Zwycięstwa, Rubinowa, Salezjańska, Srebrna, Waryńskiego, Wiśniowa, Witosa, Woj. Polskiego (do Zachodniej), Zachodnia, Złota zmieszane 3,17,31 14,28 14,28 11,25 9,23 6,21*
segregowane 16 13 13 10 8,22 5,19
bioodpady 10 7 7 4 9,16,23,30 6,13,19*,27
gabryty 29     29    
Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Kasztanowa, Dębowa, Klonowa, Kosynierów, Lipowa, Mickiewicza, Myśliborska, Miła, Ogrodowa, Piłsudskiego, Planty, Pogodna, Radosna, Spacerowa, Szczęśliwa, Szkolna, Wesoła, Wodna, Wrzosowa, Zielona zmieszane 4,18 1,15 1,15,29 12,26 10,24 7,21
segregowane 17 14 14 11 9,23 6,21*
bioodpady 11 8 8 5 10,17,24,31 7,14,21,28
gabaryty 29     29    
Grunwaldzka                                    zmieszane 9,23 6,20 6,20 3,17 2*,15,29 12,26
segregowane 17 14 14 11 9,23 6,21*
bioodpady 11 8 8 5 10,17,24,31 7,14,21,28
Gabaryty 29     29    
2019 Miesiąc VII VIII IX X XI XII
Nazwa ulicy Rodzaj odpadu  
Alternatywy, Baczewskiego, B. Śmiałego, Chabrowa, Górna, Hołdownicza, Juranda, Kaliny, K. Wielkiego, Krzywoustego, Lawendowa, Łokietka, Makowa, Mieszka I, Nizinna, Odnowiciela K., Parkowa, Pługowa, Północna, Rolnicza, Słowackiego, Sobieskiego Jana III, Wiejska, Wspólna, Wolności zmieszane 1,15,29 12,26 9,23 7,21 4,18 2,16,30
segregowane 4,18 16*,29 12,26 24 21 19
Bioodpady 5,12,19,26 2,9,16,23,30 6,13,20,27 11 29 6
Gabryty 22     29    
Czereśniowa, Dargomyska, Głowackiego, Harcerska,  Jaśminowa, Konopnickiej, Kostrzyńska, Kościuszki, Kwiatowa, Leśna (do torów), Łąkowa, Mała, Matejki, M. B. Fatimskiej, Morelowa, Ofiar Katynia, Orla, Owocowa, Piaseczna, Pułaskiego, Różana, Rzemieślnicza, Siewna, Słoneczna, Spokojna, Szara, Włościańska, Woj. Polskiego (od ul. Zachodniej), Prusiec zmieszane 2,16,30 13,27 10,24 8,22 6,20 4,18
segregowane 3,17 14,28 11,25 23 21 19
bioodpady 4,11,18,25 1,8,14*,22,29 5,12,19,26 10 29 6
Gabaryty 22     29    
Boczna, Cegielniana, Chrobrego, Demokracji, Droga Zielona, Dzicze, Gorzowska, Grzybowa, Jesienna, Kolejowa, Letnia, Leśna (od torów), Poprzeczna, Racławicka, Setna, Sportowa, Tartaczna, Usługowa, Willowa, Wiosenna, Wyszyńskiego, Zakręt, Zalesie, Zimowa zmieszane 3,17,31 14,28 11,25 9,23 6,20 4,18
segregowane 4,18 16*,29 12,26 24 21 19
bioodpady 5,12,19,26 2,9,16,23,30 6,13,20,27 11 29 6
Gabryty 22     29    
Armii Krajowej, Boh. Września, Bursztynowa, Chojeńska, Daszyńskiego, Diamentowa, Jana Pawła II, Jagiełły, Jeziorna, Krótka, Królowej Jadwigi,, Mireckiego, Miodowa, Moniuszki, Perłowa, Piasta, I Armii, Pl. Konstytucji, Pl. Zwycięstwa, Rubinowa, Salezjańska, Srebrna, Waryńskiego, Wiśniowa, Witosa, Woj. Polskiego (do Zachodniej), Zachodnia, Złota zmieszane 4,18 1,16*,29 12,26 10,24 7,21 5,19
segregowane 3,17 14,28 11,25 23 20 18
bioodpady 4,11,18,25 1,8,14*,22,29 5,12,19,26 10 28 5
gabryty 22     29    
Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Kasztanowa, Dębowa, Klonowa, Kosynierów, Lipowa, Mickiewicza, Myśliborska, Miła, Ogrodowa, Piłsudskiego, Planty, Pogodna, Radosna, Spacerowa, Szczęśliwa, Szkolna, Wesoła, Wodna, Wrzosowa, Zielona zmieszane 5,19 2,16,30 13,27 11,25 8,22 6,20
segregowane 4,18 16*,29 12,26 24 21 19
bioodpady 5,12,19,26 2,9,16,23,30 6,13,20,27 11 29 6
gabaryty 22     29    
Grunwaldzka                                    zmieszane 10,24 7,21 4,18 2,16,30 13,27 11,24*
segregowane 4,18 16*,29 12,26 24 21 19
bioodpady 5,12,19,26 2,9,16,23,30 6,13,20,27 11 29 6
Gabaryty 22     29    
Odbiór odpadów z budynków wielorodzinnych zgłoszonych do Urzędu Miejskiego - z terenu m. Dębno   Zgodnie z odrębnym harmonogramem  (Zarządcy Wspólnot)

 *termin zastępczy w zamian za dzień świąteczny

Przypominamy o konieczności wystawienia pojemników z odpadami i zapełnionych worków z surowcami wtórnymi oraz odpadów wielkogabarytowych w dniu wywozu przed posesję do godz. 6.00

Harmonogram odbioru odpadów z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Dębno w 2019 roku
2019 Miesiąc I II III IV V VI
Nazwa ulicy Rodzaj odpadu Dzień Miesiaca
Sarbinowo, Krześnica, Młyniska zmieszane 7,21 4,18 4,18 1,15,29 13,27 10,24
segregowane 23 20 20 17 15,29 12,26
Bioodpady 7 4 4 1 6,13,20,27 3,10,17,24
Gabryty 21     15    
Różańsko, Dyszno, Przylaszczka, Piołunek, Radzicz, Juncewo, Borówno, Grzybno zmieszane 8,22 5,19 5,19 2,16,30 14,28 11,25
segregowane 24 21 21 18 16,30 13,27
bioodpady 8 5 5 2 7,14,21,28 4,11,18,25
Gabaryty 22     16    
Barnówko, Borne, Dolsk, Turze, Sulisław, Ostrowiec zmieszane 9,23 6,20 6,20 3,17,30* 2*,15,29 12,26
segregowane 24 21 21 18 16,30 13,27
bioodpady 8 5 5 2 7,14,21,28 4,11,18,25
Gabryty 22     16    
Cychry, Bogusław zmieszane 10,24 7,21 7,21 4,18 2,16,30 13,27
segregowane 23 20 20 17 15,29 12,26
bioodpady 7 4 4 1 6,13,20,27 3,10,17,24
gabryty 21     15    
 Oborzany, Suchlica zmieszane 14,28 11,25 11,25 8,19* 6,20 3,17
segregowane 23 20 20 17 15,29 12,26
bioodpady 7 4 4 1 6,13,20,27 3,10,17,24
gabaryty 21     15    
 Grzymiradz, Klepin, Choszczówko       zmieszane 14,28 11,25 11,25 8,19* 6,20 4,18
segregowane 24 21 21 18 16,30 13,27
bioodpady 8 5 5 2 7,14,21,28 4,11,18,25
Gabaryty 22     16    
 Hajnówka, Smolnica, Warnice, Krężelin zmieszane 2*,15,29 12,26 12,26 9,23 7,21 4,18
segregowane 24 21 21 18 16,30 13,27
Bioodpady 8 5 5 2 7,14,21,28 4,11,18,25
Gabaryty 22     16    
 Dargomyśl zmieszane 2,16,30 13,27 13,27 10,24 8,22 5,19
segregowane 23 20 20 17 15,29 12,26
Bioodpady 7 4 4 1 6,13,20,27 3,10,17,24
Gabaryty 21     15    
 Mostno, Więcław, Łazy zmieszane 2,16,30 13,27 13,27 10,24 8,22 5,19
segregowane, 24 21 21 18 16,30 13,27
Bioodpady 8 5 5 2 7,14,21,28 4,11,18,25
Gabaryty 22     16    
2019 Miesiąc VII VIII IX X XI XII
Nazwa ulicy Rodzaj odpadu Dzień Miesiaca
Sarbinowo, Krześnica, Młyniska zmieszane 8,22 5,19 2,16,30 14,28 12*,25 9,23
segregowane 10,24 7,21 4,18 16 13 11
Bioodpady 1,8,15,22,29 5,12,19,26 2,9,16,23 7 25 2
Gabryty 8     14    
Różańsko, Dyszno, Przylaszczka, Piołunek, Radzicz, Juncewo, Borówno, Grzybno zmieszane 9,23 6,20 3,17 1,15,29 12,26 10,24
segregowane 11,25 8,22 5,19 17 14 12
bioodpady 2,9,16,23,30 6,13,20,27 3,10,17,24 8 26 3
Gabaryty 9     15    
Barnówko, Borne, Dolsk, Turze, Sulisław, Ostrowiec zmieszane 10,24 7,21 4,18 2,16,30 13,27 11,23*
segregowane 11,25 8,22 5,19 17 14 12
bioodpady 2,9,16,23,30 6,13,20,27 3,10,17,24 8 26 3
Gabryty 9     15    
Cychry, Bogusław zmieszane 11,25 8,22 5,19 3,17,31 14,28 12,24*
segregowane 10,24 7,21 4,18 16 13 11
bioodpady 1,8,15,22,29 5,12,19,26 2,9,16,23 7 25 2
gabryty 8     14    
 Oborzany, Suchlica zmieszane 1,15,29 12,26 9,23 7,21 4,18 2,16,30
segregowane 10,24 7,21 4,18 16 13 11
bioodpady 1,8,15,22,29 5,12,19,26 2,9,16,23 7 25 2
gabaryty 8     14    
 Grzymiradz, Klepin, Choszczówko       zmieszane 1,15,29 12,26 9,23 7,21 4,18 2,16,30
segregowane 11,25 8,22 5,19 17 14 12
bioodpady 2,9,16,23,30 6,13,20,27 3,10,17,24 8 26 3
Gabaryty 9     15    
 Hajnówka, Smolnica, Warnice, Krężelin zmieszane 2,16,30 13,27 10,24 8,22 5,19 3,17,31
segregowane 11,25 8,22 5,19 17 14 12
Bioodpady 2,9,16,23,30 6,13,20,27 3,10,17,24 8 26 3
Gabaryty 9     15    
 Dargomyśl zmieszane 3,17,31 14,28 11,25 9,23 6,20 4,18
segregowane 10,24 7,21 4,18 16 13 11
Bioodpady 1,8,15,22,29 5,12,19,26 2,9,16,23 7 25 2
Gabaryty 8     14    
 Mostno, Więcław, Łazy zmieszane 3,17,31 14,28 11,25 9,23 6,20 4,18
segregowane, 11,25 8,22 5,19 17 14 12
Bioodpady 2,9,15,23,30 6,13,20,27 3,10,17,24 8 26 3
Gabaryty 9     15    

 *termin zastępczy w zamian za dzień świąteczny

Przypominamy o konieczności wystawienia pojemników z odpadami i zapełnionych worków z surowcami wtórnymi oraz odpadów wielkogabarytowych w dniu wywozu przed posesję do godz. 6.00.