Powiększ plakat promujący wydarzenie. Pełna treść w informacji poniżej28 września br. w Ostrowcu odbędą się XVII Spotkania Przyrodników. Zapraszamy mieszkańców z obszaru LGD do udziału. Razem będziemy odkrywać piękno gminy Dębno. Spotkanie rozpocznie się na terenie biwakowym w Ostrowcu o godz. 9.00. Impreza ma charakter otwarty i wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Możliwy jest dojazd autokarem z Dębna. Zbiórka o godz. 8.30 na parkingu przed Urzędem Miejskim w Dębnie. Liczba miejsc ograniczona, dlatego prosimy o potwierdzenie uczestnictwa pod nr tel. 571 343 570.

Zapewniamy spacer dookoła jeziora Ostrowieckiego z prelekcją lokalnego regionalisty, rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego, gry i zabawy, posiłek, gadżety promocyjne, dmuchańce dla dzieci i wiele innych atrakcji.

Wydarzenie odbywa się w ramach zachodniopomorskich obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa.

Organizatorami spotkania jest Gmina Dębno, LOP oddział w Dębnie, Nadleśnictwo Dębno, Nadleśnictwo Różańsko, Sołectwo Ostrowiec i Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Zadanie finansowane z projektu „Budowa pomostu drewnianego na plaży przy jeziorze Ostrowiec Gm. Dębno wraz z działaniami aktywizującymi” ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach wsparcia dla rozwoju lokalnego z inicjatywy LEADER.