Powiększ baner promujacy szkoleniePółnocna Izba Gospodarcza i Centrum Usługowo Doradcze Euroregionu Pomerania w Myśliborzu, we współpracy z projektem Google Internetowe Rewolucje, zaprasza na bezpłatne warsztaty pt: Jak rozwinąć firmę w Internecie? dla przedsiębiorców chcących rozwinąć swoją firmę w Internecie.

Zapraszamy w imieniu partnera merytorycznego na warsztaty, które odbędą się 7 sierpnia 2018 r. w CUD Myślibórz przy ul. 1 Maja 19 w godz. 10.00 -12.00.

Weź udział w zajęciach z doradcą Google Internetowe Rewolucje i dowiedz się jak wykorzystać Internet do rozwoju swojej firmy.

Warsztaty poprowadzi: Piotr Szupiński – doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje.

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy uprzejmie prosimy o wysłanie zgłoszenia mailem na adres: mysliborz@izba.info z podaniem imienia, nazwiska, nazwy firmy oraz telefonu kontaktowego. Zgłoszenia przyjmowane są do 3 sierpnia br.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z panią Anną Dzięcioł z Północnej Izby Gospodarczej w Myśliborzu, tel. kom. 698 037 863 lub z panią Martą Trzeciak, Wiolettą Urban z Centrum Usługowo Doradczego Euroregionu Pomerania w Myśliborzu, tel. 95 746 02 78.