Autobus na linii Dębno - Myślibórz nie kursuje w okresie wakacyjnym oraz w pozostałe dni wolne od nauki szkolnej.
Za utrudnienia przepraszamy
Kierownik
A. Trzciński
Wydział GPiK
Godz. |
Nr P |
Dworce i przystanki |
Godz. |
Nr P |
Dworce i przystanki |
08:30 |
1 |
DĘBNO, ul. Baczewskiego |
12:00 |
1 |
MYŚLIBÓRZ, dworzec autobusowy |
08.31 |
2 |
DĘBNO, ul. Słowackiego nż |
12:03 |
2 |
WIERZBNICA |
08:32 |
3 |
DĘBNO, ul. Słowackiego k/kapliczki |
12:08 |
3 |
DALSZE, SKRZ. |
08:34 |
4 |
DĘBNO, ul. Daszyńskiego nż |
12:10 |
4 |
DALSZE |
08:41 |
5 |
BARNÓWKO, dworzec kolejowy |
12:12 |
5 |
DALSZE, SKRZ. |
08:43 |
6 |
BARNÓWKO |
12:15 |
6 |
GRYŻYNO |
08:48 |
7 |
OSTROWIEC |
12:18 |
7 |
PSZCZELNIK |
08:51 |
8 |
RÓŻAŃSKO, SKRZ. (Sulisław) |
12:23 |
8 |
RÓŻAŃSKO NŻ |
08:54 |
9 |
TURZE, KOLONIA |
12:26 |
9 |
RÓŻAŃSKO |
08:56 |
10 |
DOLSK |
12:29 |
10 |
RÓŻAŃSKO NŻ |
08:58 |
11 |
TURZE, KOLONIA |
12:33 |
11 |
RÓŻAŃSKO, SKRZ (Sulisław) |
09:01 |
12 |
RÓŻAŃSKO, SKRZ. (Sulisław) |
12:36 |
12 |
TURZE, KOLONIA |
09:05 |
13 |
RÓŻAŃSKO NŻ |
12:38 |
13 |
DOLSK |
09:08 |
14 |
RÓŻAŃSKO |
12:40 |
14 |
TURZE, KOLONIA |
09:11 |
15 |
RÓŻANSKO NŻ |
12:43 |
15 |
RÓŻAŃSKO, SKRZ. (Sulisław) |
09:16 |
16 |
PSZCZELNIK |
12:46 |
16 |
OSTROWIEC |
09:19 |
17 |
GRYŻYNO |
12:51 |
17 |
BARNÓWKO |
09:22 |
18 |
DALSZE, SKRZ. |
12:54 |
18 |
BARNÓWKO, dworze kolejowy |
09:24 |
19 |
DALSZE |
13:01 |
19 |
DĘBNO, ul. Daszyńskiego nż |
09:26 |
20 |
DALSZE, SKRZ. |
13:02 |
20 |
DĘBNO, ul. Słowackiego k/kapliczki |
09:32 |
21 |
WIERZBNICA |
13:03 |
21 |
DĘBNO, ul. Słowackiego nż |
09:35 |
22 |
MYŚLIBÓRZ, dworzec autobusowy |
13:05 |
22 |
DĘBNO, ul. Baczewskiego |